KONST / Litografier / Färglitografi 14545334
nr 1454 5334
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Signerad, numrerad 118/285. Färglitografi, bildmått: 46x55cm, yttermått inklusive ram: 64x68cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:52:30
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr